Asystent/- ka Księgowości

Numer referencyjny
327/2024
Data dodania
17.05.2024
Data ważności
01.07.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
ProService Finteco

ProService Finteco Sp. z o.o. jest wysoko wyspecjalizowaną firmą, oferującą usługi finansowe w zakresie obsługi produktów związanych z funduszami inwestycyjnymi w kraju i za granicą, a także specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych i bankowych.Nasi Klienci doceniają nasze doświadczenie, stabilność oraz wielopoziomową współpracę, mającą na celu realizację ich nowatorskich i personalizowanych wymagań.Odwiedź nas: https://www.facebook.com/ProServiceFinteco/

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/ finanse/ statystyka, kierunki pokrewne,
  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane: Doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją.
Zakres zadań
  • Księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,
  • Sporządzanie analiz i zestawień księgowych,
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,
  • Prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.
Oferowane warunki

To oferujemy:

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań FinTech,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (onboarding),
  • Doświadczony zespół z dużym know-how i bazą wiedzy dostępną dla każdego,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • Po etapie wdrożenia, kiedy tylko poczujesz się pewniej – możliwość pracy w trybie hybrydowym (50/50),
  • Różnego rodzaju benefity.

Prosimy o wysyłanie swojej kandydatury poprzez formularz aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e82c97c4978048a29f183776341e9d81